На Волині офіційно стартував всеукраїнський проєкт – мультиспортивні табори «АкТИвні», який реалізовується в межах програми президента «Активні парки – локації здорової України» за підтримки Міністерства молоді та спорту. Першим спортивні активності прийняв Луцьк, табір проводиться на базі Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України».
Участь у таборах, які триватимуть протягом літа у різних територіальних громадах Волині, можуть взяти школярі будь-якого віку, заняття безкоштовні та відбуваються впродовж двох днів. Серед активностей – флорбол, доджбол, регбі-5 та панна футбол.Головна мета таких заходів – залучити молодь до активного відпочинку, здорового способу життя та розвинути командний дух через гру.
Як розповів менеджер Мультиспортивних клубів Волині Микола Єфімчук, загалом табори охоплять 39 населених пунктів нашої області.«Подібні табори, які включають у себе тренування з панна футболу, доджболу, регбі-5 та флорболу, будуть проведені у різних територіальних громадах нашої області. Ми розпочали із Луцька, займаємося на базі спортивного майданчику зі штучним покриттям Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України». До активної участі у таборі долучилися вихованці ДЮСШ «Динамо-Прайд» та усі охочі діти з прилеглих мікрорайонів, які також з великим бажанням прийшли взяти участь у спортивних іграх. Табори є безкоштовними і функціонують в межах державного проєкту», – розповів деталі Микола Єфімчук.Перед заняттям спортом серед учасників провели обовʼязкову розминку, після цього діти поділилися на команди та розпочали гру. Окрім захопливих тренувань, наприкінці кожен отримав заохочувальний подарунок.Принагідно президент Федерації козацького двобою на Волині Олександр Кулаков привітав та відзначив переможців нещодавнього козацького двобою – «Козацька єдність».
Христина КРОТЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
