В рамках багатьох діючих місцевих програм у Білоцерківській громаді проводиться плідна робота щодо охорони дитинства, захисту прав та інтересів дітей, підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів, творчих здобутків у мистецтві.
Вже багато років нашій громаді проходить традиційне свято для випускників 11 класів, якими опікується служба у справах дітей Білоцерківської міської ради та вручення стипендій міського голови талановитим дітям, учням мистецьких шкіл.
28 травня у залі кінотеатру ім.О.Довженка зібралися випускники ліцеїв, піклувальники, батьки, викладачі мистецьких шкіл та їх учні – стипендіати міського голови.
Звертаючись до присутніх секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб зазначив: «Сьогодні визначний день для присутніх, адже ми вшановуватимемо кращих учнів мистецьких шкіл та бажатимемо випускникам – якими опікується служба у справах дітей – гарного майбутнього, сміливо крокувати вперед, не боятися труднощів і вірити у власні сили. Попри виклики, які створює нам війна ми передбачаємо у нашому бюджеті кошти для стипендій для кращих учнів нашої громади. Це наша традиція. Я знаю, що всі стипендіати пройшли відбір у своїх колективах і, мабуть, керівникам закладів було тяжко визначити, хто кращий. Я особисто вважаю, що діти Білоцерківської громади – найкращі та найталановитіші у Київщині та всій крані. І сьогодні ми підбиваємо підсумки і вручаємо премії кращим, тим хто цей рік працював належно і показав гарні результати. Ваш приклад є стимулом для інших, отримувати нові звершення. Тим, хто сьогодні отримує стипендію, бажаю гідно тримати досягнуту планку на належному рівні».
Тож, стипендії випускникам 11 класів, якими опікується служба у справах дітей Білоцерківської міської ради були вручені:
– Афанасьєву Антону – випускнику 11-А класу Білоцерківського ліцею-гімназії № 17;
– Бабенко Вероніці – випускниці 11 класу Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту;
– Замковій Анні – випускниці 11-А класу Білоцерківського Академічного Ліцею «Вектор»-гімназія № 18;
– Пасічнику Іллі – випускнику 11-Г класу Ліцею «Білоцерківський колегіум»;
– Погребняк Олександрі – випускниці 11-А класу Шкарівського опорного ліцею-гімназії;
– Слизькій Анні – випускниці 11-Д класу Ліцею «Білоцерківський колегіум».
Стипендія обдарованим учням шкіл естетичного виховання була запроваджена у 1998 році. Всього за 27 років стипендіатами міського голови стали 742 дитини. Із них, в цьому навчальному році – 38 учнів мистецьких шкіл міста. Сума стипендії становить розмір річної оплати за навчання за рік.
Тож, свідоцтво стипендіата міського голови за 2025 – 2026 навчальний рік отримали:
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 1 ім. Юрія Павленка (директор – Леся Крижешевська):
– Гальчус Павло (клас заслуженого працівника культури України Лесі Крижешевської);
– Григор Анна (клас заслуженого діяча мистецтв України Тамари Павленко);
– Кальченко Крістіна (клас викладача Ірини Некрилової);
– Кірік Святослав (клас викладача Римми Лисенко);
– Олійник Даніїл (клас викладача Володимира Черевка);
– Столярова Поліна (клас викладача Ірини Некрилової);
– Трусов Андрій (клас викладача Михайла Дуліна);
– Туней Крістіна (клас заслуженого діяча мистецтв України Тамари Павленко).
Учні Білоцерківської дитячої музичної школи № 2 (директор Ігор Горбатюк):
- Кацемба Емілій (клас викладача Ірини Кириченко);
- Чудний Іван (клас викладача Ігоря Горбатюка).
Учні Білоцерківської школи мистецтв ім. Якова Яциневича (директор Сергій Кучерук):
– Бабарика Олександра (клас викладача Світлани Животової);
– Бугайчук Ілона (клас викладача Наталії Пренделас);
– Войтенко Анастасія (клас викладача Олександри Короленко);
– Кімнатний Єфим (клас викладача Оксани Кучерук);
– Свідерська Євгенія (клас викладача Наталії Тєлєгіної);
– Цимбал Уляна (клас викладача Оксани Кучерук);
– Штика Анна (клас викладача Наталії Пренделас).
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 4 (т.в.о.директора Тамара Іваніцька):
– Дмітрієва Марія (клас викладача Ігоря Максимова);
– Калетінський Олег (клас викладача Ніни Гладченко);
– Надюк Дарина (клас викладача Олени Гончарук);
– Однорог Марія (клас викладача Ігоря Максимова);
– Рогальський Анатолій (клас викладача Лариси Петрової);
– Степанчук Ярослав (клас викладача Ірини Шевченко);
– Щасливий Максим (клас викладача Ігоря Максимова);
– Щербина Іван (клас викладача Станіслава Ярославського).
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 5 ім. Сергія Томащука (директор Віталій Томащук):
– Клесніченко Еріка (клас викладача Заслуженого працівника культури України Галини Білогур);
– Ломтадзе Єва (клас викладача Тетяни Здепської);
– Накльока Валентина (клас викладача Тетяни Майстренко);
– Гринжевська Аріна (клас викладача Ольги Черненко);
– Ісаєва Вероніка (клас викладача заслуженого працівника культури України Раїси Томащук);
– Старченко Анастасія (клас викладача Лариси Лобунець);
– Олексієнко Матвій (клас викладача Василя Олексієнка);
– Сахацька Кіра (клас викладача Альони Бєлашової);
– Сущук Анастасія ( клас викладача Віти Поліщук);
Учні Білоцерківської школи мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів (директор Яна Гільова):
- Дудник Марія (клас викладача Ольги Гребінь);
- Бондаренко Соломія (клас викладача Наталії Бурлуцької);
- Смосюк Станіслав (клас викладача Бориса Василенка);
- Данилюк Юлія(клас викладача Володимира Зіневича).
Всім присутнім подарунком став перегляд фільму «Вівці детективи».
Бажаємо випускникам щасливої дороги у велике самостійне життя, світлого та мирного майбутнього, а стипендіатам – наполегливості, нових творчих злетів і мистецьких успіхів!
Фото
