Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими трапилася сьогодні, 1 червня, на трасі Луцьк-Горохів.
Зі слів очевидців, відбулося зіткнення двох автомобілів. Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження. Є травмовані.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП Волинській області, на автодорозі зіткнулися Opel та Renault. Попередньо, одна жінка постраждала.
На місці працює слідчо-оперативна група.
Читати ще: Біля Луцька п’яний водій в’їхав у паркан. У нього знайшли гранату і пістолет
Вирішуватимуть питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
