25 травня перед початком 88 сесії міської ради відбулося урочисте вручення Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування за 2025 рік.
Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради «Про присудження Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування» № 8181-82-VIII від 23 грудня 2025 року цьогоріч її лауреатами стали:
Катаєв Ярослав Дмитрович – студент 1 курсу магістратури соціально-гуманітарного факультету за спеціальністю «Право» Білоцерківського національного аграрного університету – за внесок у розвиток місцевого та студентського самоврядування, волонтерську діяльність, ініціювання та участь у реалізації соціально значимих проєктів. Ярослав – лідер, який створює умови для всебічного розвитку молодіжного руху на місцевому, регіональному та всеукраїнському рівнях. На посаді заступника голови Молодіжної ради при Міністерстві освіти і науки України забезпечує системне представництво інтересів молоді від громади. Окремим пріоритетом діяльності Ярослава є волонтерство.
Лановська Наталія Дмитрівна – педагог-організатор Комунального закладу позашкільної освіти Білоцерківської міської ради «Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» – за внесок у розвиток місцевого самоврядування, реалізацію державної молодіжної політики у Білоцерківській міській територіальній громаді, становлення роботи Молодіжного центру міста Біла Церква як осередку комунікації молоді між собою та з владою. Наталія Лановська активно проявила себе, працюючи в Молодіжному центрі м.Біла Церква, який є осередком ефективної комунікації молоді між собою та з владою. Також долучилася до реалізації Всеукраїнського проєкту «Соціальні дії молоді та влади», співорганізовує молодіжні обміни між Білою Церквою, Брауншвайгом та Ольштеном, розширює міжнародні контакти, спряючи інтеграції Білоцерківської міської територіальної громади в європейський молодіжний простір.
Дипломи лауреатам вручили секретар міської ради Володимир Вовкотруб та начальник у правління з питань молоді та спорту БМР Сергій Мартинов.
Тож вітаємо переможців та бажаємо їм нових досягнень, натхнення й подальших успіхів у розвитку громади та реалізації важливих молодіжних ініціатив!
Для довідки
Премія за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування була започаткована у 2008 році. Присуджується з метою сприяння соціальній активності молоді, широкому залученню її до суспільного життя і подальшого розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ролі в громадському житті Білоцерківської міської територіальної громади, морального і матеріального заохочення її кращих представників за значний внесок у вирішення соціально значимих для Білоцерківської міської територіальної громади питань.
Премія присуджується щороку відповідно положення, двом особам – громадянам України – мешканцям Білоцерківської міської територіальної громади віком до 35 років або громадським організаціям, які зареєстровані або легалізовані у Білоцерківській міській територіальній громаді за результатами попереднього та/або поточного років.
Повторно премія не присуджується.
Фото
