Спортсменка Олена Михалюк з Камінь-Каширщини здобула на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років дві золоті й одну срібну медаль.
Як повідомили у Федерації важкої атлетики Волині, Олена Михалюк – дебютантка збірної команди України.
Читати ще: Волиняни здобули чотири медалі на індивідуальних гонках всеукраїнських змагань літнього біатлону
Важкоатлетка тріумфувала у вправі ривок – 55 кг «срібло», у поштовху – 70 кг та сумі двоборств – 125 кг – дві «золоті» медалі.
Підготували спортсменку Валентин та Богдан Андрусь.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
