У суботу, 14 червня, відбувся черговий етап повернення з російського полону важкохворих, тяжкопоранених захисників та молоді. Серед них і мешканець Чопа Дмитро Смоляк, який перебував у полоні з 2022 року після виходу з території заводу «Азовсталь» у Маріуполі.
Вітаємо Дмитра на рідній землі та бажаємо йому найшвидшого одужання та реабілітації.
« повернутися
